Działka Witkowice
Witkowice, małopolskie
- 135 000 zł
- 1 477 m²
- 91,40 zł/m²
Bożena Krywult
Skontaktuj się
Działka Witkowice
Witkowice, małopolskie
zaktualizowane:
29 kwietnia 2026
Działka Witkowice
Zaktualizowane: 29 kwietnia 2026
135 000 zł 1 477 m² 91,40 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 135 000 zł (91,40 zł/m²)
- Działka: 1 477 m²
- Źródło: biuro nieruchomości: Majdom Nieruchomości, zaktualizowane: 29.04.2026
- numer ogłoszenia: MAJ-GS-4093
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Witkowice, Kęty, oświęcimski, małopolskie
Opis nieruchomości
Działka budowlana o powierzchni 1477 mkw położona w Witkowicach w Gminie Kęty.
Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego gminy Kęty działka znajduje się w terenach przeznaczonych do zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i usługowej w zieleni urządzonej o symbolu 70.MNZ. co oznacza :
- zabudowę mieszkaniową jednorodzinną
- możliwość realizacji usług. (...)
507 012...
507 012 628
507 012 628