Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka rolna Witkowice

Witkowice, małopolskie

  • 330 000 zł
  • 3 175 m²
  • 103,94 zł/m²

Zdjęcie

Łukasz Łysoń

Skontaktuj się

Działka rolna Witkowice

Witkowice, małopolskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

330 000 zł

3 175 m²

103,94 zł/m²

Działka rolna Witkowice

Zaktualizowane: 13 maja 2026

330 000 zł 3 175 m² 103,94 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 330 000 zł (103,94 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Działka: rolna, 3 175 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 290m; szerokość: 110m; teren płaski
  •   dojazd drogą nieutwardzoną, działka nieogrodzona
  •   określone warunki zabudowy
  • Media: prąd, odprowadzanie ścieków
  • Źródło: biuro nieruchomości: METROHOUSE FRANCHISE, zaktualizowane: 13.05.2026
  •   numer ogłoszenia: SGNIDU298

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Sprzedam wyjątkową nieruchomość stawy + działka leśna

Witkowice, powiat oświęcimski

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona w malowniczej miejscowości Witkowice, obejmująca dwie działki sprzedawane wyłącznie łącznie:

działka ze stawami o powierzchni 2,75 ha

działka leśna o powierzchni 41,7 ar

Na terenie głównej działki znajdują się dwa stawy przedzielone groblą, tworzące wyjątkowy klimat i (...)

Agent

Łukasz Łysoń

699 585...

699 585 878

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Łukasz Łysoń

699 585...

699 585 878

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent